Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 92

Opinie o nas

Marcin i Aleksandra (Żory)

Ocena: 10 /10

Jesteśmy zadowoleni z zespołu,goście byli zachwyceni muzyką i konkursami.Super kapela grali na życzenie bez problemu się dogadywaliśmy.Dziękujemy wam za wszystko naprawdę polecamy.Świetnie się wszyscy bawili szkoda ze tylko dwa dni pozdrawiamy:)

Radosław Magdalena Kukla (żory)

Ocena: 10 /10

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi. Zarówno muzyka jak i prowadzone zabawy super. Goście byli zachwyceni. Polecamy. Pozdrawiamy

Mariusz i Kasia (Rybnik)

Ocena: 10 /10

Naprawde chlopaki wymiatają ,goscie wręcz zachwyceni a goscie za granicy to juz nie wspomne !!!
Dzieki wielkie za super impreze POZDRAWIAM!!!!

Karolina&Damian (Pawłowice)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy za wspaniałą imprezę. Goście byli wprost zachwyceni:) Sami nie przypuszczaliśmy, że nasi goście będą się bawić aaaaż tak!!! Zespół idealnie trafił w gusta naszych gości.

Madzia i Sergiusz (Żory)

Ocena: 10 /10

Adam i Staś grali na wszystkich naszych impreza rodzinnych, również na naszym weselu. Ich aranżacje idealnie są kierowane do młodych, starszych i seniorów co sprawia, że zabawa jest super. Serdecznie "chłopaków" polecamy.

Bartosz B. (Żory)

Ocena: 10 /10

Zespół grał 15 X 2011 na weselu goście z Poznania zainteresowani zaproszeniem Studentów na wesele do Poznania(samo mówi za siebie),profesjonalnie muzycznie, prowadzenie wesela miłe o wysokiej kulturze,wesołe, idealny zespól na przyjęcie-pełne zawodostwo- cennik przystępny.Pozdrawiam i polecam Bartosz

Magdalena i Remigiusz Kozyra (Żory)

Ocena: 10 /10

Zespół sprawdzony na własnym weselu. Szeroki zakres repertuaru: coś dla młodzieży, hity dla starszych i dla dzieci coś się znalazło:) Kontakt, współpraca z zespołem bez zarzutu. Szczerze mogę polecić ten zespół tym bardziej, że goście baaaardzo miło wspominają imprezę, którą przecież pomogli nam stworzyć. Najpiękniejszy dzień w życiu bez ich pomocy na pewno takim by nie był!

Hania & Damian (Łuków Śląski)

Ocena: 10 /10

Zespół grał u nas na weselu 08.05.2012. Zabawa była kapitalna, wszyscy byli bardzo zadowoleni (starsi i młodsi). Nam również bardzo się podobało i chętnie pójdziemy jeszcze raz na imprezę z ich udziałem. Gorąco polecamy Zespół STUDENT. Serdecznie pozdrawiamy! :-)

PAULINA I DAMIAN KARWACCY (Żory)

Ocena: 10 /10

szkoda że nie macie wyższej oceny w skali od 1 do 10 bo dalibyśmy dużo dużo więcej!!!!!!! dziekujemy za super zabawę, wszyscy goście zadwowoleni, para młoda również:)))

Sebastian Kotowski (wodzisław śląski)

Ocena: 10 /10

Serdecznie polecam Nie ma lepszego Zespołu!! Zabawa z Nim gwarantowana na 102! Rewelacyjni Arcysuper Megafajni ludzie!! Różnorodna muzyka,świetny wokal profesjonalne instrumenty jeszcze raz gorąco polecam
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 92