Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

Alina i Ryszard (Wodzisław śląski)

Ocena: 10 /10

08.08.2015.Chłopaki grały na weselu naszych dzieci w Gorzyczkach.To co możemy powiedzieć to REWELACJA.Jesteśmy MEGA zadowoleni:-)) Repertuar super,zabawy(inteligentne)również super.Polecamy wszystkim z pewnością nikt nie będzie narzekać.
Goście a byli z Pomorza,Małopolski,Śląska i Niemiec -SUPER zadowoleni-,,Babcia Też" :-)))
Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów - Jesteście świetni

Judyta i Adrian (Bardo)

Ocena: 10 /10

25/07/2015 - Studenty jesteście Super. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie i profesjonalne podejście zaspokoi najbardziej wybredne gusta, a w dodatku wszystko to opakowane dużą dawką wyśmienitego humoru. Polecam Wszystkim i rezerwujcie terminy bo szybko schodzą...

Asia i Szymon (Orzesze)

Ocena: 10 /10

Fenomenalna kapela !!! Goście zachwyceni my jeszcze bardziej ! Także dziękujemy za dwa dni super zabawy ! Było pięknie !! :))

Karina i Michał (Żory )

Ocena: 10 /10

Chłopaki, serdecznie dziękujemy za to, że w ten szczególny dla nas dzień byliście z nami. Oprawa muzyczna wesela w Waszym wydaniu była fantastyczna :) w pełni spełniliście nasze oczekiwania i wymagania :) repertuar prezentowanych przez Was utworów, trafia nawet w najbardziej wymagające gusta :) polecamy chłopaków każdej parze młodej, która nie wybrała jeszcze zespołu na własne wesele :)

Klaudia i Mariusz Adamczyk (Jastrzębie-Zdrój)

Ocena: 10 /10

16.07.2015 był dla nas dotychczas najważniejszym dniem. Dzięki Wam spędziliśmy go w cudownej atmosferze i przy najlepszej zabawie!!! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej!! :) Polecamy WSZYSTKIM!!!!!!! Pozdrawiamy :)

Monika i Michał Tlołka (Stanowice)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy Wam za super zabawę!! lepiej nie mogliśmy sobie tego dnia wymarzyć !! jesteście po prostu cudowni :) goście bardzooo zadowoleni!! brak słów !! polecamy w 100000000% ;))

Artur i Dominika (Żory)

Ocena: 10 /10

27.06.2015. Dziekujemy chłopaki że byliście z nami w najważniejszym dla nas dniu, atmosfera niezapomniana, daliście super koncert, goście byli zachwyceni i na długo zapamiętają te wesele, a wszystko dzięki Wam:) Staszek dajesz niezłego czadu i super prowadzisz ten zespół, Adam perkusja to twój żywioł, Artur twoje solówki na gitarze i perfekcja jaką masz ciężko ująć w tych paru słowach, Miłosz ciebie na saksofonie można słuchać godzinami, jeszcze raz dziękujemy. Możecie być naprawdę z siebie dumni. Pozdrawiamy Dominika i Artur

angel. (Jastrzębie-Zdrój)

Ocena: 10 /10

20.06.2015-21.06.2015 byłam na weselu, gdzie grał zespół STUDENT BAND... od kilku dni zastanawiam się co napisać, ale tego nie da się opisać słowami... to po prostu trzeba z nimi przeżyć :) REWELACYJNY ZESPÓŁ, super wesele... Stasiu i Adaś - jesteście świetni!
Z czystym sumieniem mogę polecić ten zespół! Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję bawić się na weselu, na którym będziecie grali!
Pozdrawiam serdecznie :)

Żaneta i Damian (Rydułtowy)

Ocena: 10 /10

Super zespół, świetna muzyka, fantastyczni panowie umiejący zabawić gości. Band gwarantujący bardzo udaną imprezę. Polecamy w 200% i jeszcze raz dzięki panowie za udaną współprace, świetną muzykę i prowadzenie naszego wesela. Pozdrawiamy

Iza C (Żory-Orzesze-Woszczyce)

Ocena: 10 /10

dzięki wam wesele było idealne! lepszego Bandu na wesele nie mogliśmy sobie wymarzyć ;) Dzięki wielkie!!!!
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 106