Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

Marcin Otręba (Żory)

Ocena: 10 /10

Super organizacja,prawdziwa muzyka na żywo na poziomie,zabawy dopasowane do towarzystwa.mielismy bardzo udane i chwalone wesele.

Damian kujawinski (Rybnik)

Ocena: 10 /10

Dał bym 11/10 ale się nie da impreza udana każdy był pod wrażeniem że są jeszcze tak rewelacyjnie zespoły jak Wy
Rodzina z nad morza już Was chce na swoje wesele a znajomi z Belgii chcą trasę koncertową zaś mójprzyjaciel z Afryki będzie opowiadał dziecia i wnukom że biali ludzie potrafią grać i śpiewać
Ogólnie wypas wypas wypas jak dla Nas najlepszy zespół pod każdym względem i już Was rezerwują na moje następne wesele

Roksana i Mateusz (Żory)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy za świetną zabawę, jaką zapewniliście naszym gościom i nam! Wszyscy was chwalili.Naprawdę godny polecenia zespół !

Madzia i Martin (Żory)

Ocena: 10 /10

Chłopaki jesteście fenomenalni!!!! Świetne zabawy, rewelacyjna i czysto zagrana i zaśpiewana muzyka. Goście zachwyceni - nikt nie siedział przy stoliku!!! Komunikatywni, spontaniczni, profesjonalni, zdolni, uśmiechnięci... To nie tylko nasze zdanie ale i wszystkich naszych gości. Uwielbiamy Was i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na nie jednym weselu. Dziękujemy!

Karolina i Adrian (Jejkowice)

Ocena: 10 /10

Świetna zabawa weselna. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu imprezy. Odpowiednia ilość zabaw, które też były na poziomie(żadnego turlania po ziemi itp.;)) Perkusja duszą zespołu, gitara dodaje pazur, saksofon wisienką na torcie, do tego dobry wokal i słyszymy muzykę a nie mp3. Jesteście "bezobsługowi" i to na wielki plus. Dziękujemy i Polecamy!

Alina i Ryszard (Wodzisław śląski)

Ocena: 10 /10

08.08.2015.Chłopaki grały na weselu naszych dzieci w Gorzyczkach.To co możemy powiedzieć to REWELACJA.Jesteśmy MEGA zadowoleni:-)) Repertuar super,zabawy(inteligentne)również super.Polecamy wszystkim z pewnością nikt nie będzie narzekać.
Goście a byli z Pomorza,Małopolski,Śląska i Niemiec -SUPER zadowoleni-,,Babcia Też" :-)))
Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów - Jesteście świetni

Judyta i Adrian (Bardo)

Ocena: 10 /10

25/07/2015 - Studenty jesteście Super. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie i profesjonalne podejście zaspokoi najbardziej wybredne gusta, a w dodatku wszystko to opakowane dużą dawką wyśmienitego humoru. Polecam Wszystkim i rezerwujcie terminy bo szybko schodzą...

Asia i Szymon (Orzesze)

Ocena: 10 /10

Fenomenalna kapela !!! Goście zachwyceni my jeszcze bardziej ! Także dziękujemy za dwa dni super zabawy ! Było pięknie !! :))

Karina i Michał (Żory )

Ocena: 10 /10

Chłopaki, serdecznie dziękujemy za to, że w ten szczególny dla nas dzień byliście z nami. Oprawa muzyczna wesela w Waszym wydaniu była fantastyczna :) w pełni spełniliście nasze oczekiwania i wymagania :) repertuar prezentowanych przez Was utworów, trafia nawet w najbardziej wymagające gusta :) polecamy chłopaków każdej parze młodej, która nie wybrała jeszcze zespołu na własne wesele :)

Klaudia i Mariusz Adamczyk (Jastrzębie-Zdrój)

Ocena: 10 /10

16.07.2015 był dla nas dotychczas najważniejszym dniem. Dzięki Wam spędziliśmy go w cudownej atmosferze i przy najlepszej zabawie!!! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej!! :) Polecamy WSZYSTKIM!!!!!!! Pozdrawiamy :)
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 106