Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

Beata i Sebastian Garus ()

Ocena: 10 /10

To co zrobili na naszym weselu było po prostu fenomenalne, lepszej formacji nie mogliśmy sobie wymarzyć, każdy z gości bawił się jak nakręcony przez całe dwa dni...żadna inna tylko STUDENT BAND...Dziękujemy Chłopaki!!! A i jeszcze specjalne podziękowania od TATY w kierunku zespołu przede wszystkim i "Trąbkarza" z 2-giego dnia

Iwona i Marcin Bauerek (Kraków)

Ocena: 10 /10

Chłopaki zagrali nam wesele wszechczasów, "najlepsze wesele na jakim w życiu byłam" to w skrócie komentarze naszych Gości weselnych. My także wybawiliśmy się za wszystkie czasy, muzyka na żywo, dowcip i żywiołowość chłopaków nie mają sobie równych - super zabawy, komentarze, piosenki i prowadzenie całej imprezy. Wielki plus dla nich za to, że pofatygowali się aż do Krakowa i zjednali sobie goroli :p Gdyby można było to chętnie przeżylibyśmy to jeszcze nieraz!!!

Adam Lidia Terebińscy (Żory)

Ocena: 10 /10

Z pełną premedytacją mogę powiedzieć że jest to najlepszy zespół jaki znam i najlepsi ludzie
pokazali co potrafią.
Goście tak jak my – para młoda nie byli w stanie usiedzieć na miejscu nogi same ciągły na parkiet przy takiej muzyce jaką grali.
Żadne słowa nie opiszą jak bardzo wam dziękujemy że byliście z nami i poderwaliście gości do zabawy.
Wszystkim polecam, a na 1000 % nie będziecie żałować, wszyscy będą wspominać te wesele.

Alicja i Leszek (Przyszowice)

Ocena: 10 /10

Świetny zespół, świetna zabawa... tańczyli nawet Ci co nie tańczą :) Repertuar tak dobrany, że Goście w każdym wieku się dobrze bawili :)

Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów

Paulina i Krystian (Cieszyn)

Ocena: 10 /10

Orkiestra zrobiła super wrażenie na wszystkich gościach weselnych! Świetne zabawy i profesjonalne granie porywające wszystkich na parkiet. Bardzo polecam!

Natalia i Dawid (Książenice k. Rybnika)

Ocena: 10 /10

Zespół STUDENT jest REWELACYJNY! Rozbawił gości ze Śląska i goroli, gości z Niemiec i innych części świata, małych i dużych, gości z poczuciem humoru i mruków :) Zorganizowali kilka wesołych zabaw, ale "ze smakiem", grali na żywo! Zagrali każdy utwór, o który poprosili goście weselni, uwzględnili każdą dedykację :) Rewelacyjny był pan grający na saksofonie, który zagrał specjalnie dla Pani Młodej :) Muzycy kulturalni, "z jajem", zdolni i mili :) Weselnicy po imprezie chwalili zespół, bo jak wiadomo to połowa sukcesu! :) Gorąco polecamy jednocześnie żałując, że tego nie da się powtórzyć! :)

Klaudia Wilk (Żory)

Ocena: 10 /10

Najlepszy zespół na świecie! Gdybyśmy brali ślub ponownie na pewno zespół jaki bedzie obecny to STUDENT BAND:) dziekujemy i pozdrawiamy

Tomasz, Szweda (Jastrzębie Zdrój)

Ocena: 10 /10

Naprawdę godny polecenia zespół ! Świetnie zabawiali naszych weselników od dzieci po babcie :) Po weselu wszyscy goście zaczynali rozmowę od chwalenia kapeli która nam grała! A od siebie musimy dodać że perkusja to naprawdę "SERCE ZESPOŁU"
Gosia i Tomek, 18.01.2014.

Kasia i Andrzej (Katowice)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy za świetną zabawę, jaką zapewniliście naszym gościom i nam! Wszyscy was chwalili. Na weselu dobry zespół to podstawa! Polecamy! (wesele 12.10.2013 w Piasku)

Natalia i Beniamin (Rybnik)

Ocena: 10 /10

Zespół świetny, humor, dobra zabawa :)
Po prostu chłopaki super gracie!
Dziękujemy za świetna zabawę na naszym weselu, mamy nadzieję do zobaczenia :)
(wesele z dnia 3.10.2013r.)
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 81 do 90

Ilość wpisów: 106