Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 71 do 80

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

Asia i Piotrek (Książenice)

Ocena: 10 /10

Świetna zabawa weselna. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu imprezy.Dziękujemy za super wesele !!!

Dominika i Artur Rybka (Bełk)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy bardzo za cudowną zabawę. Cała sala zawsze pełna. Goście zadowoleni i bardzo rozbawieni. BARDZO POLECAMY !! do zobaczenia zaś !

Ania i Grzegorz Buchalik (Żory)

Ocena: 10 /10

Dziynki za super wesele, wszyscy się wybawili- Babcia tyż! Fest polecomy Studentów, ś nimi jest super impreza. Do zobaczynio synki :)

Anna i Rafał Kubiak (Racibórz)

Ocena: 10 /10

Skład dzięki któremu cała sala bawi się non stop. Super zespół w 100% godny polecenia.
Chłopaki gwarantują świetną zabawę!
Dziękujemy i pozdrawiamy.

Aga i Kamil Wicherek (Żory)

Ocena: 10 /10

Studenci to zdecydowanie najlepszy wybór jeśli jest ochota na świetną zabawę! Chłopaki zrobili naprawdę dobrą robotę na naszym weselu. Goście weselni opuszczali salę bardzo zadowoleni, a my - tym bardziej! Wielkie dzięki za tak zawodowe i pełne humoru poprowadzenie imprezy! :)

Marcin Otręba (Żory)

Ocena: 10 /10

Super organizacja,prawdziwa muzyka na żywo na poziomie,zabawy dopasowane do towarzystwa.mielismy bardzo udane i chwalone wesele.

Damian kujawinski (Rybnik)

Ocena: 10 /10

Dał bym 11/10 ale się nie da impreza udana każdy był pod wrażeniem że są jeszcze tak rewelacyjnie zespoły jak Wy
Rodzina z nad morza już Was chce na swoje wesele a znajomi z Belgii chcą trasę koncertową zaś mójprzyjaciel z Afryki będzie opowiadał dziecia i wnukom że biali ludzie potrafią grać i śpiewać
Ogólnie wypas wypas wypas jak dla Nas najlepszy zespół pod każdym względem i już Was rezerwują na moje następne wesele

Roksana i Mateusz (Żory)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy za świetną zabawę, jaką zapewniliście naszym gościom i nam! Wszyscy was chwalili.Naprawdę godny polecenia zespół !

Madzia i Martin (Żory)

Ocena: 10 /10

Chłopaki jesteście fenomenalni!!!! Świetne zabawy, rewelacyjna i czysto zagrana i zaśpiewana muzyka. Goście zachwyceni - nikt nie siedział przy stoliku!!! Komunikatywni, spontaniczni, profesjonalni, zdolni, uśmiechnięci... To nie tylko nasze zdanie ale i wszystkich naszych gości. Uwielbiamy Was i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na nie jednym weselu. Dziękujemy!

Karolina i Adrian (Jejkowice)

Ocena: 10 /10

Świetna zabawa weselna. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu imprezy. Odpowiednia ilość zabaw, które też były na poziomie(żadnego turlania po ziemi itp.;)) Perkusja duszą zespołu, gitara dodaje pazur, saksofon wisienką na torcie, do tego dobry wokal i słyszymy muzykę a nie mp3. Jesteście "bezobsługowi" i to na wielki plus. Dziękujemy i Polecamy!
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 71 do 80

Ilość wpisów: 106