Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 71 do 80

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

Karolina i Kamil (Jastrzębie-Zdrój)

Ocena: 10 /10

Rewelacja!!! Świetna zabawa, wszyscy goście weselni zachwyceni, chłopaki super grają:) POLECAMY WSZYSTKIM !!! i życzymy równie udanej zabawy:)

Aneta i Paweł (Świerklany)

Ocena: 10 /10

Świetny zespół !! W 100 % godny polecenia :) Grali na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Każdy gości ich chwalił, czy starszy czy młodszy :D

Pozdrawiamy serdecznie !

Barbara i Radomir (ŻORY)

Ocena: 10 /10

11/10 Hee
Co tu dużo pisać impreza udana na 110%
Za co serdecznie dziękujemy my jak również goście weselni ;)
Powtórki nie będzie ale możliwość spotkania się ponownie istnieje całkiem spora.
Pozdrawiamy Barbara i Radomir

kasia w. (żory)

Ocena: 10 /10

Najlepszy zespół na wesele serdecznie polecamy

Maryśka (Żory)

Ocena: 10 /10

Rewelacyjny zespół! Świetna zabawa. Pociąg przez całą salą z finałem w ustach! REWELACJA!

Monika i Marcin (Żory)

Ocena: 10 /10

Chłopaki dali rade!! Wszyscy goście zachwalali zespół (włącznie z wiecznie niezadowolonymi ciotkami). Świetnie zagrali, super poprowadzili wesele, muzyka w przerwach też nam spasowała!! Polecamy niezdecydowanym!!! Wielkie dzięki!!

Magda i Damian (Jastrzębie-Zdrój)

Ocena: 10 /10

Serdecznie polecamy, wspaniała zabawa na poziomie, różnorodny repertuar- wedle życzenia, zabawy dostosowane do towarzystwa, atrakcyjna cena i pełen profesjonalizm. Zarówno goście jak i my jesteśmy zadowoleni.

Aneta i Mariusz Kuczera (Jastrzębie Zdrój)

Ocena: 10 /10

Tak na prawdę to brak skali by Was ocenić. Oprawa Naszego wesela była genialna!!! My i nasi goście byliśmy zachwyceni!! Od wesela minęły 3 tygodnie a na pytanie ``co sadzicie o weselu`` wszyscy jedno glosnie mówią, że zespoł Rewelacja. Z całego serca dziękujemy :-)

Lucjan Gruszka (Jastrzębie-Zdrój)

Ocena: 10 /10

Pod każdym względem zespół świetny! Parkiet był cały czas pełny, a goście twierdzili, że dotąd na żadnym weselu tak dobrze się nie bawili. Bardzo szeroki repertuar, uwzględniali dedykacje, prośby o piosenki. Perkusja brzmi świetnie, wokal również, nawet w piosenkach w oryginale wykonywanych przez kobiety. Przy zabawach wszyscy pękaliśmy ze śmiechu :) Podsumowując, Instrumenty - wspaniałe, wokal - doskonały, zabawy - świetne a przy tym wszystkim - cena również
GORĄCO polecam

Dariusz J. (Rybnik)

Ocena: 10 /10

Jeżeli tylko mają wolny termin na dzień, który potrzebujesz to podziękuj Bogu i zamawiaj w ciemno. Jak grają pełna sala, większość gości twierdziła, że lepszego zespołu weselnego jeszcze nie widzieli. Na pierdylion procent znów bym ich zamówił. Ponadto cena bardzo korzystna. Mało tego chłopaki mają taki wokal, że byłem w szoku, pełna profesjonalka. Polecam skład 4 osobowy. Trąbka lub saksofon to świetne uzupełnienie całości. Szczerze polecam i pozdrawiam: Marta i Darek ;)
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 71 do 80

Ilość wpisów: 106