Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 71 do 80

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

LUKASZ JPII (Czerwionka)

Ocena: 10 /10

Bardzo profesjonalny, utalentowany zespół z poczuciem humoru:p Wykonywane utwory muzyczne dostosowane do gości, każdy znajdzie coś dla siebie, od starszych piosenek po najnowsze hity. Wykonanie na mega poziomie, dla mnie bomba! Wszyscy goście świetnie się bawili. Z czystym sumieniem polecam!!!

KRIS&PATI (ŻORY (ROWIEŃ))

Ocena: 10 /10

Już kilka pamiętnych, pozytywnych wesel z zespołem "STUDENT BAND" zaliczyliśmy,!...W końcu nadszedł czas na nasze własne, niezapomniane,doskonale poprowadzone!! Oczywiście zespół z nawiązką zaskoczył nas, jak i wszystkich gości, którzy doskonale bawili się do późnych godzin.."nadrannych"!

W imieniu naszym i wszystkich gości dziękujemy całemu zespołowi STUDENT BAND za poprowadzenie pozostającego w naszych sercach weselicha!!!

Ania i Darek Wagner (Ruda Śląska )

Ocena: 10 /10

Super zespół. Świetnie poprowadził zabawę. Dzięki Wam impreza się udała. Tańczyli wszyscy, nawet Ci najbardziej oporni :-) Dziękujemy i polecamy :-)

Dominika i Szymon Szydłowscy (Żory)

Ocena: 10 /10

Przede wszystkim bardzo dobre poczucie humoru! Wspominamy i śmiejemy się do teraz! Taka impreza! Polecamy - nic yno brać! P.S. Pozdrawiamy Pana od zacnych dźwięków! :D
Studenci, Dziękujemy:)

Patrycja i Patryk Trybalscy (Żory)

Ocena: 10 /10

W 100 % polecam!!! Wszyscy goście bardzo zadowoleni!!! Chłopaki dają czadu ;)

Asia i Piotrek (Książenice)

Ocena: 10 /10

Świetna zabawa weselna. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu imprezy.Dziękujemy za super wesele !!!

Dominika i Artur Rybka (Bełk)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy bardzo za cudowną zabawę. Cała sala zawsze pełna. Goście zadowoleni i bardzo rozbawieni. BARDZO POLECAMY !! do zobaczenia zaś !

Ania i Grzegorz Buchalik (Żory)

Ocena: 10 /10

Dziynki za super wesele, wszyscy się wybawili- Babcia tyż! Fest polecomy Studentów, ś nimi jest super impreza. Do zobaczynio synki :)

Anna i Rafał Kubiak (Racibórz)

Ocena: 10 /10

Skład dzięki któremu cała sala bawi się non stop. Super zespół w 100% godny polecenia.
Chłopaki gwarantują świetną zabawę!
Dziękujemy i pozdrawiamy.

Aga i Kamil Wicherek (Żory)

Ocena: 10 /10

Studenci to zdecydowanie najlepszy wybór jeśli jest ochota na świetną zabawę! Chłopaki zrobili naprawdę dobrą robotę na naszym weselu. Goście weselni opuszczali salę bardzo zadowoleni, a my - tym bardziej! Wielkie dzięki za tak zawodowe i pełne humoru poprowadzenie imprezy! :)
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 71 do 80

Ilość wpisów: 106