Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 51 do 60

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

Dariusz Bismor (Knurów)

Ocena: 10 /10

Wspaniale, Fajnie ... .tak można pisać. To co wydarzyło się w wykonaniu "Studentów" na weselu, na którym byłem, to przerosło wszystkich zaproszonych gości. Moja dużo wcześniej urodzona Mama, tańczyła pulsacyjne reggae. Wszyscy tańczyli wszystko do końca. Nadmieniam, że piszę jako ojciec Panny Młodej i Młodego Pana. Pozdrawiam i POLECAM STUDENTÓW.

Barbara (Żory)

Ocena: 10 /10

Zespół jak najbardziej godny polecenia.Repertuar różnorodny dla młodych i starszych no i myszka Miki dla dzieciaczków super.Wszystko profesjonalnie zorganizowane od początku do końca.Super chłopaki
z poczuciem humoru.Dziękujemy za zapewnienie nam i naszym gościom udanej zabawy.Polecamy zespół Student Band dobra zabawa gwarantowana.
Pozdrawiamy Barbara I Adam.

Ksenia Pająk (Żory)

Ocena: 10 /10

Wspaniały zespół, jak najbardziej godny polecenia. Zabawa do rana. Repertuar bardzo różnorodny, piosenki dla każdego. Super zabawy no i myszka Miki - świetna sprawa, dzieci zadowolone :) Z czystym sercem polecamy!

Sylwia i Adam (Orzesze )

Ocena: 10 /10

Wspaniała zabawa od rozpoczęcia wesela do białego rana.
Opinie naszych gości: "... jeszcze nie byliśmy na takim fajnym weselu..." mówią same za siebie.
Dzięki Studentom parkiet zawsze jest pełny, a przyjęcie weselne jest fajnie urozmaicone profesjonalnymi i śmiesznymi zabawami. Bardzo szeroki repertuar utworów muzycznych. Goście w każdym wieku bawią się fantastycznie. SERDECZNIE POLECAMY ! Dziękujemy za znakomite upiększenie naszego wesela. Pozdrawiamy chłopaków.

Judyta i Robert (Orzesze)

Ocena: 10 /10

Jak najbardziej polecam, super zabawa, goście również zadowoleni :) 👍🏻

Monika i Daniel (Żory)

Ocena: 10 /10

Jeśli chcecie dobrze się bawić, mieć miłą i wesołą atmosferę, a przede wszystkim zadowolonych gości POLECAMY ZESPÓŁ STUDENT BAND!!!!!!!

Od początku wszystko łącznie z wejściem na salę było świetnie zorganizowane. Zagrali dla nas piosenkę na pierwszy taniec (nie trzeba była włączać z płyt), efekt na żywo zawsze jest najlepszy!!!

Goście byli bardzo zadowoleni. Zespół poprzez żarty często podtrzymywał kontakt z bawiącymi się.

Muzyka i doskonała zabawa na najwyższym poziomie.

DZIĘKUJEMY!!!! Zespołowi życzymy dalszych sukcesów i jeszcze więcej zadowolonych Młodych Par.

Emanuela i Patryk (Leszczyny)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy za super oprawę muzyczną naszego wesela. Jesteście fenomenalni!
Wszystko na wysokim poziomie, bogaty repertuar, mistrzowie suchych sucharów :) Mega pozytywni ludzie! Jesteśmy bardzo zadowoleni tak jak i nasi goście a w szczególności nasi najmłodsi milusińscy z Myszki Miki prosto z Disnaylandu.

W 100% gorąco polecamy!!

Angelika Michulec (Zebrzydowice)

Ocena: 10 /10

Po pierwsze bardzo dziękujemy. :)
Najlepszą oceną jest ocena zabawy gości na weselu. A u nas każdy zatańczył. Chłopaki grali coś dla tych starszych i dla młodszych. Oczywiście nie zapominając o tych najmłodszych( Myszka Miki bardzo fajny dodatek).
Polecamy w 100%.

Włodzimierz Mosztak (Bielsko/Warszowice)

Ocena: 10 /10

Polecam w 100 %
Graliscie tak super, ze zal bylo schodzic z parkietu :)
Dziekuje za wspaniała zabawe!
Tata Weselny

Mateusz i Julia Krupka (Warszowice)

Ocena: 10 /10

Chłopaki ciągle uśmiechnięci, umiejący zabawić i rozmawiać z gośćmi.
Wszyscy MEGA zachwyceni i bez żadnych "ale" możemy polecić ten zespól każdemu kto szuka na swój wielki dzień SUPER kapeli :)
Jako ze zdarza mi się chodzić na wesela jako kelner, słyszałem bardzo dużo kapel i mniej więcej wiem o co w tym chodzi, żeby nazwać wesele udanym jednym z kryteriów jest to, ze trzeba mieć dobry zespól, a ze byłem kilka razy jako kelner na weselu gdzie grał zespół "STUDENT BAND" i widziałem co chłopaki potrafią i jak umieją rozbawić i "wyciągać" zza stołu ludzi, to wiedziałem od razu kto na moim weselu MUSI być jako orkiestra :)
Pozdrowienia dla was chłopaki i jeszcze raz dziękujemy za te niezapomniane 2 dni :D :D :D :D :D :D

Julia i Mateusz
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 51 do 60

Ilość wpisów: 106