Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 51 do 60

Ilość wpisów: 98

Opinie o nas

Dariusz J. (Rybnik)

Ocena: 10 /10

Jeżeli tylko mają wolny termin na dzień, który potrzebujesz to podziękuj Bogu i zamawiaj w ciemno. Jak grają pełna sala, większość gości twierdziła, że lepszego zespołu weselnego jeszcze nie widzieli. Na pierdylion procent znów bym ich zamówił. Ponadto cena bardzo korzystna. Mało tego chłopaki mają taki wokal, że byłem w szoku, pełna profesjonalka. Polecam skład 4 osobowy. Trąbka lub saksofon to świetne uzupełnienie całości. Szczerze polecam i pozdrawiam: Marta i Darek ;)

Beata i Sebastian Garus ()

Ocena: 10 /10

To co zrobili na naszym weselu było po prostu fenomenalne, lepszej formacji nie mogliśmy sobie wymarzyć, każdy z gości bawił się jak nakręcony przez całe dwa dni...żadna inna tylko STUDENT BAND...Dziękujemy Chłopaki!!! A i jeszcze specjalne podziękowania od TATY w kierunku zespołu przede wszystkim i "Trąbkarza" z 2-giego dnia

Iwona i Marcin Bauerek (Kraków)

Ocena: 10 /10

Chłopaki zagrali nam wesele wszechczasów, "najlepsze wesele na jakim w życiu byłam" to w skrócie komentarze naszych Gości weselnych. My także wybawiliśmy się za wszystkie czasy, muzyka na żywo, dowcip i żywiołowość chłopaków nie mają sobie równych - super zabawy, komentarze, piosenki i prowadzenie całej imprezy. Wielki plus dla nich za to, że pofatygowali się aż do Krakowa i zjednali sobie goroli :p Gdyby można było to chętnie przeżylibyśmy to jeszcze nieraz!!!

Adam Lidia Terebińscy (Żory)

Ocena: 10 /10

Z pełną premedytacją mogę powiedzieć że jest to najlepszy zespół jaki znam i najlepsi ludzie
pokazali co potrafią.
Goście tak jak my – para młoda nie byli w stanie usiedzieć na miejscu nogi same ciągły na parkiet przy takiej muzyce jaką grali.
Żadne słowa nie opiszą jak bardzo wam dziękujemy że byliście z nami i poderwaliście gości do zabawy.
Wszystkim polecam, a na 1000 % nie będziecie żałować, wszyscy będą wspominać te wesele.

Alicja i Leszek (Przyszowice)

Ocena: 10 /10

Świetny zespół, świetna zabawa... tańczyli nawet Ci co nie tańczą :) Repertuar tak dobrany, że Goście w każdym wieku się dobrze bawili :)

Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów

Paulina i Krystian (Cieszyn)

Ocena: 10 /10

Orkiestra zrobiła super wrażenie na wszystkich gościach weselnych! Świetne zabawy i profesjonalne granie porywające wszystkich na parkiet. Bardzo polecam!

Natalia i Dawid (Książenice k. Rybnika)

Ocena: 10 /10

Zespół STUDENT jest REWELACYJNY! Rozbawił gości ze Śląska i goroli, gości z Niemiec i innych części świata, małych i dużych, gości z poczuciem humoru i mruków :) Zorganizowali kilka wesołych zabaw, ale "ze smakiem", grali na żywo! Zagrali każdy utwór, o który poprosili goście weselni, uwzględnili każdą dedykację :) Rewelacyjny był pan grający na saksofonie, który zagrał specjalnie dla Pani Młodej :) Muzycy kulturalni, "z jajem", zdolni i mili :) Weselnicy po imprezie chwalili zespół, bo jak wiadomo to połowa sukcesu! :) Gorąco polecamy jednocześnie żałując, że tego nie da się powtórzyć! :)

Klaudia Wilk (Żory)

Ocena: 10 /10

Najlepszy zespół na świecie! Gdybyśmy brali ślub ponownie na pewno zespół jaki bedzie obecny to STUDENT BAND:) dziekujemy i pozdrawiamy

Tomasz, Szweda (Jastrzębie Zdrój)

Ocena: 10 /10

Naprawdę godny polecenia zespół ! Świetnie zabawiali naszych weselników od dzieci po babcie :) Po weselu wszyscy goście zaczynali rozmowę od chwalenia kapeli która nam grała! A od siebie musimy dodać że perkusja to naprawdę "SERCE ZESPOŁU"
Gosia i Tomek, 18.01.2014.

Kasia i Andrzej (Katowice)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy za świetną zabawę, jaką zapewniliście naszym gościom i nam! Wszyscy was chwalili. Na weselu dobry zespół to podstawa! Polecamy! (wesele 12.10.2013 w Piasku)
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 51 do 60

Ilość wpisów: 98