Opinie

Dodaj nową opinię

Wpisy: 51 do 60

Ilość wpisów: 106

Opinie o nas

Ania i Grzegorz Buchalik (Żory)

Ocena: 10 /10

Dziynki za super wesele, wszyscy się wybawili- Babcia tyż! Fest polecomy Studentów, ś nimi jest super impreza. Do zobaczynio synki :)

Anna i Rafał Kubiak (Racibórz)

Ocena: 10 /10

Skład dzięki któremu cała sala bawi się non stop. Super zespół w 100% godny polecenia.
Chłopaki gwarantują świetną zabawę!
Dziękujemy i pozdrawiamy.

Aga i Kamil Wicherek (Żory)

Ocena: 10 /10

Studenci to zdecydowanie najlepszy wybór jeśli jest ochota na świetną zabawę! Chłopaki zrobili naprawdę dobrą robotę na naszym weselu. Goście weselni opuszczali salę bardzo zadowoleni, a my - tym bardziej! Wielkie dzięki za tak zawodowe i pełne humoru poprowadzenie imprezy! :)

Marcin Otręba (Żory)

Ocena: 10 /10

Super organizacja,prawdziwa muzyka na żywo na poziomie,zabawy dopasowane do towarzystwa.mielismy bardzo udane i chwalone wesele.

Damian kujawinski (Rybnik)

Ocena: 10 /10

Dał bym 11/10 ale się nie da impreza udana każdy był pod wrażeniem że są jeszcze tak rewelacyjnie zespoły jak Wy
Rodzina z nad morza już Was chce na swoje wesele a znajomi z Belgii chcą trasę koncertową zaś mójprzyjaciel z Afryki będzie opowiadał dziecia i wnukom że biali ludzie potrafią grać i śpiewać
Ogólnie wypas wypas wypas jak dla Nas najlepszy zespół pod każdym względem i już Was rezerwują na moje następne wesele

Roksana i Mateusz (Żory)

Ocena: 10 /10

Dziękujemy za świetną zabawę, jaką zapewniliście naszym gościom i nam! Wszyscy was chwalili.Naprawdę godny polecenia zespół !

Madzia i Martin (Żory)

Ocena: 10 /10

Chłopaki jesteście fenomenalni!!!! Świetne zabawy, rewelacyjna i czysto zagrana i zaśpiewana muzyka. Goście zachwyceni - nikt nie siedział przy stoliku!!! Komunikatywni, spontaniczni, profesjonalni, zdolni, uśmiechnięci... To nie tylko nasze zdanie ale i wszystkich naszych gości. Uwielbiamy Was i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na nie jednym weselu. Dziękujemy!

Karolina i Adrian (Jejkowice)

Ocena: 10 /10

Świetna zabawa weselna. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu imprezy. Odpowiednia ilość zabaw, które też były na poziomie(żadnego turlania po ziemi itp.;)) Perkusja duszą zespołu, gitara dodaje pazur, saksofon wisienką na torcie, do tego dobry wokal i słyszymy muzykę a nie mp3. Jesteście "bezobsługowi" i to na wielki plus. Dziękujemy i Polecamy!

Alina i Ryszard (Wodzisław śląski)

Ocena: 10 /10

08.08.2015.Chłopaki grały na weselu naszych dzieci w Gorzyczkach.To co możemy powiedzieć to REWELACJA.Jesteśmy MEGA zadowoleni:-)) Repertuar super,zabawy(inteligentne)również super.Polecamy wszystkim z pewnością nikt nie będzie narzekać.
Goście a byli z Pomorza,Małopolski,Śląska i Niemiec -SUPER zadowoleni-,,Babcia Też" :-)))
Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów - Jesteście świetni

Judyta i Adrian (Bardo)

Ocena: 10 /10

25/07/2015 - Studenty jesteście Super. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie i profesjonalne podejście zaspokoi najbardziej wybredne gusta, a w dodatku wszystko to opakowane dużą dawką wyśmienitego humoru. Polecam Wszystkim i rezerwujcie terminy bo szybko schodzą...
Powered by DRBGuestbook · PHP Web Hosting and Free PHP Scripts

Wpisy: 51 do 60

Ilość wpisów: 106