Muzycy

Stanisław Student

instrumenty klawiszowe

Kompozytor i aranżer, wyedukowany w klasie fletu poprzecznego oraz organ. Pófinalista "Must Be The Music", w 2007 roku wystąpił na Woodstock Festival wraz z grupą "Sari Ska Band" z którą do dziś jest utożsamiany. Koncertuje również z wieloma artystami grającymi jamajską muzykę w Polsce. Duży wpływ na rozwój kierunku muzycznego miała muzyka elektroniczna, zwłaszcza kompozycje Marka Bilińskiego oraz twóczość funkowego muzyka Bernie Worrella.

Adam Student

perkusja

Półfinalista "Must Be The Music", gdzie wystąpił wraz z grupą "Sari Ska Band". Nauczyciel gry na instrumentach perkusyjnych. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Żorach. Jest multiinstrumentalistą: perkusja, gitara, klarnet. Wzór do naśladowania to Thomas Lang, Tony Royster Jr. oraz wielu innych światowych perkusistów.

Artur Cichy

gitara

Muzyk sesyjny. W połowie lat 90-tych gitarzysta zespołu rockowego "Sophie". Lider i założyciel grupy heavy metalowej "Krzyk" z którą wylansował kilka przebojów takich jak "Biały Ptak", "Antonio". Jednocześnie zaczął wspomagać zespół "Sari Ska Band" na instrumentach klawiszowych aż do 2006 roku, następnie przeszedł na gitarę.

Miłosz Serwotka

saksofon altowy

Muzyk sesyjny. Edukację muzyczną rozpoczął od najmłodszych lat. Gdy zdecydował się na naukę gry na klarnecie pod skrzydłami pana Grzegorza Pakury odkrył swoje zamiłowanie do instrumenów dętych. W latach 2005-2006 saksofonista zespołu "Sari Ska Band", były członek Rybnickiej Orkiestry Dętej. Aktualnie instrumentami na których gra są saksofon i gitara.